Zábavná internetová show, využívající světoznámou stolní RPG hru Dungeons and Dragons ke společnému vyprávění, které bude plné nečekaných zvratů a šílené improvizace.

Sledujte poslední epizodu

Krotitelé draků, to je zábavná show založená na herecké improvizaci a nečekaných zvratech, vytvořených několika hody kostkou. Jde vlastně o záznam dobrodružného příběhu, který společně s vámi, diváky, prožívají i hráči z řad českých herců, režisérů, scenáristů a dalších umělců. Ti se už rok pravidelně scházejí u světoznámé stolní RPG hry Dungeons and Dragons, pomocí které se každý večer jejich parta mění v bandu odvážných dobrodruhů. Teď se rozhodli konečně vyjít před kamery, aby tuhle báječnou, kreativní hru představili širší veřejnosti.

Nestihli jste jednu z našich epizod? Mrkněte na náš YouTube!

Naštivte náš Youtube

Hlavní postavy

Naši hosté

Svět Končiny

Vstup se svou družinou do ponurého fantasy světa Končiny zdevastovaného válkou s technologicky vyspělými dobyvateli. Zvol si magickou nebo technickou frakci, vytvoř si jedinečnou postavu a prožij s ostatními u jednoho stolu neopakovatelná dobrodružství. Jedinou hranicí v této hře je tvoje vlastní představivost.