Mikhailo Pereplut

Mikhailo Pereplut

Víte houby, co mám za sebou.

Kdysi vážený a charismatický velitel elitní jednotky tenebřanských sniperů se nakazil v zamořeném lese Thilerionu smrtelnou chorobou, tzv. Snětí. Tu dokázali stabilizovat až Mikhailovi zavilí nepřátelé, magií nadaní arbořané a on je teď právem považován za přeběhlíka.

Matěj Anděl

Matěj Anděl

Bobs

Bobs

?@&GHPF!

Pod kovovou maskou morového doktora se skrývá havraní hlava Bobse. I když se před Veganou rád čepýří, je to ve skutečnosti strašpytel, který dává přednost stínům a zákřeným útokům ze zálohy.

Maytáš Valenta

Matyáš Valenta

Leila Bardo

Leila Bardo

Já snad vyletím z kůže!

Napůl člověk, napůl had. Úskočná jako zmije a houževnatá jako anakonda. To je Leila Bardo, slepá mniška, která nesnáší plánování a mnohem raději improvizuje za pochodu. A když se i přesto náhodou ocitne v úzkých, vždy má po ruce plán B. Svoji bojovou hůl, se kterou to zatraceně umí.

Zuzana Mazáčová

Zuzana Mazáčová

Valeriya

Valeriya

Já jsem z toho úplně mimo.

Potulná enerská desperátka na útěku před mačistickou diktaturou. Přála by si být hrdinkou, ale zatím je jen nadrzlou puberťačkou se schopností předvídat budoucnost nebo krátkodobě cestovat v čase a prostoru.

Tereza Karpianus

Tereza Karpianus

Vegana

Vegana

Nemáte někdo pilníček na nehty?

Krásná, i když trochu výstřední barbarka přišla s Bobsem až z dalekého severu. Většinou toho moc nenamluví, ale jazyk jí vždy spolehlivě rozváže dobré jídlo, pití, drahé šperky nebo vidina nebezpečného boje, při kterém se ráda ohání svou motorovou pilou. Jo a abychom nezapomněli, její oblíbená barva je samozřejmě červená.

Naomi Adachi

Naomi Adachi

Pán
jeskyně

Ladislav Karpianus

Ladislav Karpianus

Scénárista, spisovatel, dramaturg a duchovní otec postapo fantasy světa Končiny, který právě díky Dungeons and Dragons objevil vášeň z vyprávění příběhů. Ve svých hrách se snaží o originalitu a rozmanitost zápletek, které vycházejí hlavně z hráčů a jednáni jejich postav. Traduje se, že průměrná životnost hráčských postav je v jeho kampaních přibližně pět sezení.

Twitter